Strona internetowa powstała w ramach projektu „Mecenat Małopolski”, który jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

XVII Kolędowanie ze Św. Janem Pawłem II w I LO


19 stycznia 2024 roku, spotkaliśmy się w Auli Papieskiej na tradycyjnym kolędowaniu, organizowanym przez Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów. Oprawę muzyczną trzeci już rok zapewnił nam Chór Parafialny Bazyliki Mniejszej Ofiarowania NMP w Wadowicach z Dyrygentem Krzysztofem Jopkiem. Chór wykonał kilkanaście kolęd znanych i nie znanych, nagrodziliśmy brawami.

Słodki poczęstunek, wspaniałe ciasta i ciasta i ciasteczka ufundowała znana kawiarnia GALICJANKA Jesteśmy wdzięczni Właścicielom za piękny dar. Nie zabrakło też ciasteczek i owoców przyniesionych przez Absolwentów. Jak co roku spotkanie w okresie kolędowym jest okazją do wspólnego śpiewania, rozmów i informacji o aktualnych działaniach Stowarzyszenia Absolwentów.

Pragnę podkreślić życzliwą, pełną szacunku współpracę Dyrekcji, Grona Profesorskiego i Szkolnego Wolontariatu, który wraz z Opiekunką Panią prof. Barbarą Boguń współorganizują każde spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów. Uczniowie świetnie się spisują w roli kelnerów i sprzątaniu.

Zapraszam do galerii zdjęć wykonanych przez prof. Zygmunta Górskiego, który zawsze przyjmuje moje zaproszenie i jest na spotkaniach utrwalając aktualny czas.

Zapraszam za rok
W imieniu Zarządu SALO
Maria Krystyna TalagaStrona internetowa powstała w ramach projektu "Mecenat Małopolski", który jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wszystkie prawa zastrzeżone.