Strona internetowa powstała w ramach projektu „Mecenat Małopolski”, który jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


28 stycznia 2019 roku w Auli Papieskiej I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach, kolędowali:

emerytowani Profesorowie, Profesorowie uczący, Uczniowie ze Szkolnego Wolontariatu, Absolwenci z rodzinami, zaproszeni Goście.

Oprawę muzyczną zapewnił Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Wadowicach pod dyrekcją Pani Profesor Alicji Jakubiak - dając wspaniały koncert kolęd polskich i innych narodów. Nagrodziliśmy ich gromkimi brawami, z dumą patrząc i słuchając obecnych wśród chórzystów naszych uczniów.

Po słodkim poczęstunku, który nam zapewniły Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Skawa”, przy akompaniamencie pan prof. Alicji Jakubiak wszyscy uczestnicy śpiewali kolędy z „kolędników”, które tradycyjnie przygotowuje Stowarzyszenie Absolwentów.

Był też jak co roku konkurs, w tym roku wystąpili najmłodsi uczestnicy, 4 letni Antoś zaśpiewał pięknie kolędę, wspierany przez starszą siostrę Karolinę.

Jak co roku spotkanie w okresie kolędowym jest okazją do wspólnego śpiewania, rozmów i informacji o aktualnych działaniach Stowarzyszenia Absolwentów.

Pragnę podkreślić życzliwą, pełną szacunku współpracę Dyrekcji, Grona Profesorskiego i Szkolnego Wolontariatu, który wraz z Opiekunką Panią prof. Barbarą Boguń współorganizują każde spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów. Uczniowie świetnie się spisują w roli kelnerów, organizowaniu nagłośnienia i sprzątaniu.

Zapraszam do galerii zdjęć wykonanych przez prof. Zygmunta Górskiego i M.K Talaga.


Zapraszam za rok
W imieniu Zarządu SALO
Maria Krystyna Talagazobacz ...

Fotorelacja mgr Zygmunt Górskizobacz ...

Strona internetowa powstała w ramach projektu "Mecenat Małopolski", który jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wszystkie prawa zastrzeżone.