Strona internetowa powstała w ramach projektu „Mecenat Małopolski”, który jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


„Cichutko, spokojnie jak we śnie, odeszłaś do
Niebieskich Gór, gdzie czeka na Ciebie Miłosierny Bóg”Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu
23 stycznia 2015 roku zasnęła w Panu
Ś. P. mgr Anna Maria Bursztyn (z d. Kawa)
abs. 1964 roku, a od 1972-2001 prof. geografii,
opiekun SKKT LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.


Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 27 stycznia (wtorek) 2015 roku w kościele św. Piotra Apostoła w Wadowicach.
12.30 - Różaniec
13.00 - Msza Święta

W zmarłej Koleżance tracimy szlachetnego człowieka o wielkiej subtelności i kulturze. Znakomitego nauczyciela i wychowawcę wielu pokoleń. Ciepłą, życzliwą koleżankę. W naszej pamięci Aniu pozostaniesz na zawsze. Koleżanki i Koledzy ze Stowarzyszenia Absolwentów LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.

W uroczej kawiarence „ Cafe Galicja” przy ul. Kościelna 5, spotykaliśmy o pewnych porach dnia, uśmiechniętą Anię (właścicielkę) przy swoim stoliku, która serdecznym gestem zapraszała na chwilę rozmowy przy dobrej kawie. Spotykają się tam, profesorowie i absolwenci od „Marcina Wadowity” miejscowi i Ci, którzy po latach odwiedzają Wadowice.

W tej kawiarence zrodził się pomysł powołania Stowarzyszenia Absolwentów. Tu odbywały się pierwsze zebrania, wspólne kolędowania, spotkania z Gośćmi i małe uroczystości.
Strona internetowa powstała w ramach projektu "Mecenat Małopolski", który jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wszystkie prawa zastrzeżone.